Nasza Historia

Nasza historia - Noktowizory 1

 

Dostosuj się do otoczenia w każdych warunkach i obserwuj to, co niewidzialne.

W niecałe 2 lata po uruchomieniu, nasza strona stała się ekspertem w segmencie rynku technologii noktowizyjnych.
Produkty oferowane w naszym sklepie to w większości internetowe exclusive'y, których nie znajdziesz u naszej konkurencji.
Postawiliśmy na jakość.

Generalnie nieznane szerokiej publiczności liczne marki (głównie niemieckie, rosyjskie, chińskie i japońskie), z którymi współpracujemy, są uznane za ekspertów w różnych mikrokosmosach technologicznych noktowizji i termowizji.

Od 2021 roku Urządzenia Noktowizyjne przełamują bariery i oferują swobodny dostęp do ogromnego katalogu produktów, które są mało lub w ogóle niedostępne na rynku europejskim, a pierwotnie dedykowane były do bardzo specyficznych zastosowań profesjonalnych.
Dziś ekskluzywne partnerstwa, które uzyskaliśmy z różnymi markami i surowcami wojskowymi, pozwalają nam oferować naszym klientom rozwiązania o stosunku jakości do ceny bez realnej konkurencji w polskim krajobrazie internetowym.

Zainspirowany technologiami stosowanymi w dziedzinach wojskowych oraz w zaawansowanej optyce, sprzęt oferowany w naszym sklepie spełni specyficzne potrzeby profesjonalistów i osób prywatnych poszukujących bezkompromisowej jakości wykonania i działania:
Kamery, lornetki, lunety, lampy i gogle noktowizyjne to gwarancja 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy.

"Ludzkie oczy mają trudności z przystosowaniem się do warunków bardzo słabego oświetlenia i ciemności, a także są całkowicie niezdolne do wykrywania temperatury i długości fali powyżej 700nm".

Izolacja, szpiegowanie, wykrywanie, obserwacja, nocne polowanie, biwakowanie, nawigacja, przetrwanie...możesz zaufać naszemu sprzętowi w każdych okolicznościach.

Życzymy miłej wizyty.